10. 6. 2009 - Jak jsme se málem udělali x)

10. června 2009 v 18:01 | Lil =o* |  Moje povídání aneb den za dnem

Ahojky lidičky!

Tak co jak to jde? Že se tak blbě ptám x) Konec školního roku a známky se naháněj kde se dá co : ) U nás je to naprostá pohoda x) Sice se ještě učí, ale většina předmětů je uzavřená a do školy chodíme jen koukat na sličné spoužáky a spolužačky x) Končíme totiž už 19. června, takže se už ani učitelům nechce dělat x)

Dneska byl naprosto super den x) Měli jsme na 3 hodiny z 6 supla. jedna učitelka byla ale děsně protivná a pořád nás kontrolovala, jestli si děláme výpisky jak máme zadáno. Nakonec si zapsala všechny ty, co neměli učebnice mrcha. Mno my jsme tam s kámoškou blbli a já jsem cvrnkala papírový kuličky po třídě x) Nikdo mě neviděl, takže si ten pordel pod lavicema museli uklidit sami x)

O těláku měli jít na lodičky. Já jsem chodila několik let do skautu a tam jsme hodně jezdili na vodu, tak jsem se bála jen trochu x) Kámoška si dělala legraci, že se mnou nepojede, protože jsem hrozný nemehlo (jo to fakt jsem x) a uděláme se x) Samozřejmě jsme jeli nakonec spolu x) A kolikrát jsme se udělali? Ani jednou x) Udělali se akorát kluci, protože dělali kraviny a holky si z nich dělaly legraci co viděli pod vodou. Prý kapry x) My jsme jeli v poho, akorát se nám ta loď drobítko točila x)

Šli jsme mezi prvníma, tak jsme tam byli asi třičtvrtě hodiny, kdežto ty, kteří šli po nás tam byli sotva čtvrt hodiny x) Bylo to naprosto nádherný a úžasný. Občas se nám povedlo trochu naklonit. Nakonec jsem začala naschvál lodí trochu houpat a kámoška na mě pištěla ať toho nechám, protože ta loďka byla dost vratká x)

Když jsme měli vystupovat, tak těsně okolo nás projížděly holky, který do nás pořád vrážely a my do nich x) Mno kluci si usmysleli, že mezi náma proplujou, takže nejdřív do nás narazily holky a pak kluci x) Já jsem tam nahlas pištěla, protože loď se fakt dost opovážlivě houpala x) Kluci se strašně smáli prej hotovej Vřískot x) Prostě sranda no x)

Mno já jdu dopsat povídku k Týnce a jdu dělat dessy napřání, tak papa : )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Samantha tvoje →SBčko← Samantha tvoje →SBčko← | Web | 10. června 2009 v 21:50 | Reagovat

Holka, o známkách mi ani nemluv :×} ale lodě - super :×)) my jsme byli loni v létě s kámošema sjíždět Sázavu, udělali jsme se jen jednou, pak jsem myslea, že už semnou kámoš dál nepojede. Nadával, že jsem ten nejhorší háček a kdesi cosi, na konci putování, jsem zjistila, že to vlastně nebylo takzlé, protože na jiné akci se během jednoho dne udělali asi pětkrát, takže jednou za celej tejden v horym dnu a k tomu všemu u mě - podruhý na vodě, to byla docela pohoda  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.